KTM KROVINIŲ POSTAS “TIEKIMAS”

MUITINĖS TARPININKŲ PASLAUGOS

Muitinės sandėliai

MSS / LSS SANDĖLIAI

 A TIPAS / KA0527

10 000 m2

bendras plotas

ATVIRA MUITINĖS AIKŠTELĖ

2 500 m2

bendras plotas

Muitinės sandėliai

MUITINĖS SANDĖLIAI IR PASLAUGŲ INFRASTRUKTŪRA

Krovinių terminalo paslaugos visoms jūsų importuojamoms / eksportuojamoms / tranzitinėms prekėms. Muitinio saugojimo [MSS] ir laikinojo saugojimo [LSS] sandėliuose teikiamos visos su muitinės prekių priežiūros procedūromis susijusios paslaugos. Muitinės sandėliuose ir aikštelėse saugiai ir tinkamai laikysite prekes bei krovinius. Patogiai registruosite bei deklaruosite prekes patys, arba tai už jus galėsime atikti mes su visa profesionalų komanda. Greitai pakrausime, perkrausime, surūšiuosime ir pasversime esant poreikiui jūsų krovinį ir prekes. Nepalikdami teritorijos, gausite visas Kauno teritorinės muitinės krovinių posto „Tiekimas“ paslaugas.

Mūsų pažadas jums – viskas patogu ir paprasta, viskas vienoje teritorijoje!

Sandėliai ir aikštelės

ANGARAI
10 000 m2
ATVIROS AIKŠTELĖS
2 500 m2
DENGTI MUITINĖS SANDĖLIAI
A TIPAS / KA0527
10 000 m2
ATVIROS MUITINĖS AIKŠTELĖS
2 500 m2

PRIVATUS GELEŽINKELIO TERMINALAS

Vagonų krovimas tiesiogiai prie muitinės sandėlių. Neribotas parkavimas jūsų vilkikams ir geležinkelio vagonams. Spartus kryžminis perkrovimas visomis kryptimis. Nenumatytais atvejais – pasinaudosite mūsų rezerviniais krovinių tvarkymo resursais, todėl nestandartines situacijas spręsite be streso. Mes nuolat dirbame, kad jūsų kroviniai dinamiškai judėtų traukiniais ir vilkikais į visas Europos šalis.

Muitinės postas ir tarpininkai

KROVINIŲ POSTAS
“TIEKIMAS”
MUITINĖS TARPININKAI
25+ ĮMONĖS

MODERNI PREKIŲ IR KROVINIŲ APSKAITA

Krovinių apskaitos sistema susieta su muitinės tarpininkų ir patikros programomis. Gausite visas prekių inventorizacijos, ataskaitų ir deklaracijų paslaugas. Naudosite šiuolaikinės automatizuotos apskaitos privalumus: automobilių numerių nuskaitymas, sunkiojo transporto svėrimas, dokumentacijos pildymas, krovinių liudijimų išdavimas ir patvirtinimas.

Muitinamų krovinių procedūros

EPI, PI, ETD, T1,
CMR, TIR, EX, CARNET

SAUGUMAS IR GARANTIJOS

Naujausios kartos priešgaisrinė signalizacija ir apsaugos sistemos. Jūsų prekių saugumą garantuosime ilgalaikėmis arba trumpalaikėmis sutartimis. Visos muitinio sandėliavimo procedūros bei saugojimas apdrausti „Bendrojo muitinės garanto“ draudimu. Draudimo suma – 4 000 000 EUR.

Papildomos paslaugos

KROVOS DARBAI
BIURO PATALPŲ
NUOMA
PARKAVIMAS 24/7

Siųskite užklausą! Atsakysime per 1 dieną

Siųsti užklausą

Turite klausimų? Skambinkite

+370 608 04045